PRADINIŲ KLASIŲ SPORTO IR SVEIKATINGUMO DIENA

  • Paskelbė : Jurga Diksienė
  • Paskelbta: 2023-09-28
  • Kategorija: Renginiai

Rugsėjo 28 dieną Daugų gimnazijos stadioną užplūdo pradinukai, pasipuošę visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ lipdukais, dalyvavo 10 Solidarumo bėgime, kurį organizuoja visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“. Šios akcijos tikslas – ugdyti vaikų socialinę atsakomybę, sąmoningumą ir solidarumą.

Džiaugiamės, kad mažųjų bėgikų gretos buvo gausios, dėkojame mamytėms ir tėveliams, kurie palaikė ir prisidėjo prie šio projekto paramos – aukojo lėšas už vaikų nubėgtus simbolinius solidarumo kilometrus. Juk gražios permainos siekiant gerovės vaikams prasideda nuo mažų kilnių darbų, žmonių supratingumo, atjautos ir solidarumo. Akcijos metu paaukoti pinįgėliai pervesti į organizacijos „Gelbėkit vaikus“ sąskaitą. Šios lėšos skirtos Lietuvos vaikams, augantiems sunkumų patiriančiose šeimose.

Paskui mažieji  lydimi savo mokytojų, žygiavo į sporto bazę. Ten savo jėgas ir ištvermę išbandė įvairiose estafetėse, kvadrato varžybose ir virvės traukime.

Laimėjo gera nuotaika ir draugiškumas, nes šventėje nebuvo pralaimėjusiųjų. Sporto šventė vaikams ne tik suteikė teigiamų emocijų, patobulino išmoktus judesius, ugdė draugiškumą ir drausmingumą. Grįžus į gimnaziją laukė staigmena – saldi direktorės dovana mažiesiems.

Tikriausiai visi, nuo mažiausio iki vyriausio, yra girdėję apie sporto naudą žmogaus kūnui ir sielai. Sportuodami jaučiamės ne tik stipresni, sveikesni, žvalesni, bet tampame geresniais bei draugiškesniais.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos