MEPA

Daugų Vlado Mirono gimnazija dalyvauja EP Informacijos biuro Lietuvoje įgyvendinamoje programoje „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“, kurios tikslas – skatinti aktyvų jaunimo domėjimąsi Europos Sąjungos sprendimais ir aktualijomis, o ypač Europos Parlamento vaidmeniu Europos demokratijoje.

Programoje „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ numatytos tiek formaliojo ugdymo (integruotos pamokos apie ES ir Europos Parlamentą), tiek neformaliojo ugdymo (Europos dienos renginiai, diskusijos, informacijos apie EP ir ES sklaida) priemonės. Programoje sėkmingai dalyvaujančioms bendrojo lavinimo ir profesinio mokymo suteikimas Europos Parlamento ambasadorių vardas. Išrinktos aktyviausios mokyklos mokiniai kviečiami apsilankyti Europos Parlamente Strasbūre, o mokyklos mokytojai – į mokomuosius seminarus Briuselyje arba Strasbūre.

Pateikiame programos „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ tinklaraščio adresą, kur galite rasti išsamią informaciją apie MEPA programą ir visą programos mokomąją medžiagą.

https://mepalietuva.eu/

Taip pat kviečiame apsilankyti Europos Parlamento biuro Lietuvoje internetinėje svetainėje https://europarl.europa.eu/lithuania

ir Europos Komisijos koordinuojamoje svetainėje, kur galite viską sužinoti apie Europos Sąjungą https://european-union.europa.eu/index_lt
bei mūsų gimnazijos MEPA komandos Facebook paskyroje https://www.facebook.com/profile.php?id=100081208792743