ADAMKIADA 2022

• Paskelbė : Jurga Diksienė
  • Paskelbta: 2022-05-28
  • Kategorija: Renginiai

Gegužės 27 dieną mūsų  gimnazijos mokiniai  dalyvavo respublikinėje mokinių sporto ir meno šventėje ,,Adamkiada“, kuri vyko Alytaus rajono Butrimonių gimnazijoje jau septintą kartą.       Šventėje dalyvavo  20 Lietuvos mokyklų, kurias rėmė ponios A. Adamkienės labdaros ir paramos fondas, viso apie 400 dalyvių. Mokyklų sportininkai varžėsi 60 metrų bėgimo, šuolio į tolį  iš vietos rungtyse, futbolo 3 x 3 varžybose. Vyko dailininkų pleneras, kurio metu menininkai tapė. Mūsų gimnazijai atstovavo Karolina Piliponytė ir Emilija Grikevičiūtė,( mokytoja Sandra Kazlauskaitė), meninę programą pristatė Aida Marija Stivanello ir Jokūbas Šilalė (mokytoja Daiva Laniauskienė).      Nominacija „ADAMKIADOS GARBĖ“ buvo įtekta gimnazijos prezidentui Redui Zalieckui.

Geriausiai varžytis sekėsi mūsų sportininkams: Eiminas Kurapka 60 m bėgime  iškovojo 1 vietą, Rūtenis Kašėta šuolio į tolį  iš vietos rungtyje užėmė antrą vietą, futbolo komanda-Austėja Sabaitė, Lauryna Cickevičiūtė, Agnė Cyžiūtė, Sandra Zamblauskaitė, Matas Šilanskas, Domas Patinskas, Joris Buslajevas, Eiminas Kurapka liko treti. Visi buvo apdovanoti  taurėmis, medaliais, diplomais, pasirašytu Valdo Adamkaus bei prizais.