„Gimnazijos garbė 2018" Daugų Vlado Mirono gimnazijoje

  • Paskelbė : Jurga Diksienė
  • Paskelbta: 2018-06-14
  • Kategorija: Renginiai

Birželio 13 dieną Daugų Vlado Mirono gimnazijoje jau aštuntąjį kartą vyko tradicinis renginys „Gimnazijos garbė". Renginyje apdovanota daugiau nei šimtas gimnazistų už mokslo, sporto bei meno pasiekimus rajoninėse, respublikinėse, tarptautinėse olimpiadose ir konkursuose. Pasveikinti gimnazijos geriausių mokinių atvyko svečiai: Daugų Dievo Apvaizdos bažnyčios klebonas Vidas Jelinskas, Daugų seniūnijos seniūnė Irma Kašėtienė, Vilniaus Dailės Akademijos profesorius, Dailininkų sąjungos narys, buvęs Daugų vidurinės mokyklos mokinys, Jonas Kazlauskas.

                 Šventės pradžią paskelbė gimnazijos direktorius Almantas Jakimavičius. Jis sveikino aktyviai dirbusius mokinius bei mokytojus ir žavėjosi jų įgyvendintų tikslų prasmingumu bei svarba gyvenime.

                 Renginio pradžioje pagyrimo raštais ir atminimo dovanėlėmis buvo apdovanoti šių mokslo metų pirmūnai. Mokiniams yra įsteigti trijų pakopų apdovanojimai: mažieji, vidutinieji ir didžiausi. Tai gražios ir originalios stiklinės statulėlės. Šiemet didžiausioji nominacija įteikta gimnazisčių komandai, kuri laimėjo Euroscola konkursą.

                 Profesorius Jonas Kazlauskas mokiniams linkėjo   drąsos keisti pasaulį savo dideliais bei mažais darbais, ragino keliauti, mokytis, plėsti akiratį,  stebėti pasaulį, o visą geriausią patirtį įprasminti savo darbuose, savo  Tėvynėje. Palinkėjo gimnazijos bendruomenei išlikti tvirtai, nepalaužiamai, gebančiai atlaikyti visus gyvenimo išbandymus ir kaip tvirtybės bei ilgalaikiškumo simbolį įteikė gimnazijos direktoriui bronzinę Vlado Mirono monetą (autorius B. Narbutas).

                 Skambėjo daug gražių ir jautrių žodžių, muzikos, dainų ir šokių... Mokiniai nuoširdžiai džiaugėsi savo ir draugų pasiekimais.

Daugų Vlado Mirono gimnazijos informacija

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos