„Smarsy Pay" apyrankę

  • Paskelbė :
  • Paskelbta: 2017-09-05
  • Kategorija: Renginiai

Primename, kad gimnazijos valgykloje galima atsiskaityti be grynųjų pinigų, įsigijus išmaniąją „Smarsy Pay" apyrankę

Užsisakius išmaniąją apyrankę ir aktyvavus Eurofondo e-piniginę, mokiniai gali atsiskaityti gimnazijos valgykloje be grynųjų pinigų. Visa tai vyksta vienu išmaniosios apyrankės prilietimu, o mokinių tėvai gali valdyti ir matyti jų atsiskaitymų informaciją internetu. Tėvams yra suteikiama galimybė matyti valgykloje esantį dienos meniu, valgykloje parduodamų patiekalų kainą, ką jų vaikai valgė, kada valgė, kur valgė ir kiek pinigų tam išleido. Apyrankę galima užsisakyti internetu Eurofondo tinklapyje www.eurofondas.lt arba įsigyti tiesiogiai gimnazijos valgykloje už 2,5€. Įsigijus valgykloje apyrankę, tereikia užpildyti trumpą anketą, kurioje reikia nurodyti mokinio vardą, pavardę, gimimo datą, savivaldybę, mokyklą, klasę ir parduotos apyrankės numerį. Anketą galima gauti gimnazijos valgykloje ir ją užpildyti gali pats mokinys. Valgyklos darbuotojos užregistruos duomenis ir UAB „Eurofondas" aktyvuos apyrankę. Aktyvavus apyrankę sąskaitą galima pildyti internetine bankininkyste arba grynais pinigais gimnazijos valgykloje.

Primename, kodėl verta naudoti Eurofondo „Smarsy Pay" apyrankę:

  • Sutaupoma 5% maistui skirtų pinigų.
  • Patogu, saugu ir paprasta pervesti norimą pinigų sumą į „Smarsy Pay" apyrankę ir žinoti, kad pinigai bus panaudoti pagal paskirtį.
  • Nebereikia rūpintis kasdien smulkiais grynais pinigais - galima pervesti arba papildyti gimnazijos valgykloje pinigų sumą iki 30€ ir jaustis saugiai, žinant, kad vaikas jų nepames.
  • Prisijungus prie savo vartotojo aplinkos Eurofondo svetainėje, galima matyti realų dienos meniu ir žinoti, kada ir ką vaikas valgė valgykloje, bei kiek pinigų išleido.

Daugiau informacijos galima gauti Eurofondo tinklapyje www.eurofondas.lt, tel. +370 655 73155, arba gimnazijos valgykloje.

Vaiko gerovės komisijos informacija

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos