7-okai STEAM konkurso „Mūsų eksperimentas" nugalėtojai

  • Paskelbė :
  • Paskelbta: 2017-06-20
  • Kategorija: Renginiai

Mironiukai STEAM mokslų konkurso „Mūsų eksperimentas" nugalėtojai

Švietimo ir mokslo ministerija bei Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras organizavo STEAM mokslų konkursą „Mūsų eksperimentas". Šiame konkurse dalyvavo apie 150 mokinių iš įvairių Lietuvos mokyklų. Konkurse nusprendė dalyvauti Daugų Vlado Mirono gimnazijos „Jaunųjų gamtos bičiulių" būrelio nariai - Emilija Bulvinaitė (7a), Meida Šilanskaitė (7a), Kipras Šilalė (7a). Jie paruošė ir pristatė tiriamąjį darbą „Pakuotės įtaka duonos pelėsio augimui".

Darbus vertino kompetentinga komisija, kurią sudarė mokslininkai ir mokytojų asociacijų nariai. Vertindama darbus didžiausią dėmesį komisija skyrė moksliškumui, išbaigtumui, nuoseklumui, pateikimo ir pristatymo kokybei. Komisija atrinko 10 geriausių darbų, tarp kurių buvo ir mūsų gimnazijos mokinių darbas.

Birželio 15 dieną Vilniaus Energetikos ir technikos muziejuje apdovanoti STEAM mokslų konkurso „Mūsų eksperimentas" nugalėtojai. Mūsų mokiniai buvo apdovanoti I laipsnio diplomu. Jį ir pagrindinį prizą - trijų dienų kelionę į Gdynės mokslo centrą ir Olštyno planetariumą - įteikė Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė.

„Genialumas slypi paprastume", - taip savo kalbą konkurse pradėjo Romas Darafėjus - Lietuvos biologijos mokytojų asociacijos pirmininkas. Ir už kruopštų, įdomų, nuoseklų išbaigtą darbą vienintelei Daugų Vlado Mirono gimnazijos mokinių komandai įteikė 40 eurų čekį, su kuriuo mokiniai „Pegaso" knygyne galės įsigyti norimų knygų.

Mūsų tiriamąjį darbą galite pamatyti YouTube, įrašę: „Pakuotės įtaka duonos pelėsio augimui".

Būrelio vadovė biologijos mokytoja metodininkė Danutė Zarauskienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos