11-09 mokykloje startuos projektas AKTYVUS JAUNIMAS

  • Paskelbė :
  • Paskelbta: 2010-11-05
  • Kategorija: Renginiai

Lapkričio devintą dieną į mūsų mokyklą atvys mokiniai iš septynių Alytaus r. mokyklų. Čia bus vykdomas projektas AKTYVUS JAUNIMAS. Jo iniciatoriai yra mūsų mokyklos prezidentas Ignas Každailis ir MT narė Indrė Ožalinskaitė. Projektą vykdyti padeda Daugų kultūros centras, Daugų Vlado Mirono vidurinės mokyklos MT, vyr. teatro mokytoja Žiedūnė Maldonienė, lietuvių kalbos mokytoja Gitana Ivanauskienė, Europos jaunimo komanda. Projektą finansuoja Alytaus rajono savivaldybė.

Projekto tikslasSkatinti jaunimo savanoriškumą, savarankiškumą, savivaldos galimybių plėtojimą, padėti išmokyti jaunimą dirbti komandose, skatinti bendrauti, dalintis idėjomis, užmegzti naujų pažinčių bei įgauti žinių.

Veikla

Dalyviai bus suskirstyti į komandas taip, kad sudarytoje komandoje būtų skirtingų mokyklų mokiniai. Atskirą komandą sudarys lydintys mokytojai. Tada komandos atliks įvairias veiklas. Renginio pabaigoje vyks projekto aptarimas, apibendrinimas.

Projektui pasibaigus laukite foto - video reportažų :)

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos