Mironiukai į Europos Judumo savaitės renginius su dviračiais!

  • Paskelbė : Jurga Diksienė
  • Paskelbta: 2019-09-21
  • Kategorija: Renginiai

Daugų Vlado Mirono gimnazijos bendruomenė jau dešimtąjį kartą organizavo kelionę dviračiais į Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Vlado Mirono koplyčią.  Važiuodama  dviračiais saulėtą, bet žvarboką  rugsėjo 20-osios rytą gimnazijos bendruomenė prisijungė prie Europos judumo savaitės 2019  renginių. Prieš sėdant ant dviračių, gimnazijos direktorius pasidžiaugė tradiciniu jau tapusiu, o šiemet ir jubiliejiniu 10-uoju renginiu. Pasveikino visus dalyvius: mokinius, mokytojus, tėvus,  ir palinkėjo gražaus ir saugaus važiavimo, patirti kuo daugiau gerų įspūdžių. Gražią iniciatyvą parodė gimnazistai Karolis Kilmonis ir Mindaugas Gediminas Šimkus, kurie dvylikos kilometrų atstumą įveikė bėgdami.

Šiemet  šio renginio rėmėju tapo Lietuvos dviračių treko dviratininkas, pasaulio ir olimpinis čempionas Gintautas Umaras. Pernai jis kartu su visa gimnazijos bendruomene  važiavo į Mirono koplyčią, šiemet dalyvauti negalėjo, bet visa širdimi palaikė gražią ir prasmingą iniciatyvą. Geriausi sportininkai, įveikę numatytas rungtis, buvo apdovanoti jo įsteigtais prizais. Išskirtinis prizas – Žygio dviračiais taurė - šiemet buvo įteikta šeštokams, nes jų keliavo daugiausiai. Smagu ir tai, kad į kelionę leidosi ir jų tėveliai.

 Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, saugiai atvykę į Bukaučiškių koplyčią, kelionės dalyviai dalinosi kelionės įspūdžiais, ieškojo paslėpto lobio, dalyvavo kūno kultūros mokytojų suorganizuotose estafetėse. O tie, kurie nepanoro važiuoti dviračiais, sportavo gimnazijos stadione: žaidė smiginį, išbandė jėgas žaisdami kvadratą, krepšinį, dalyvavo olimpinės mylios bėgime.

Renginio pabaiga tradiciškai vyko gimnazijos stadione.  Gimnazijos direktorius Almantas Jakimavičius ir kūno kultūros mokytojai Algis Cincilevičius ir Marina Juonienė už puikius sportinius pasiekimus gimnazistams įteikė prizus. Po renginio visi dalyviai buvo pakviesti į gimnazijos valgyklą, kur projekto „Užauginta kaime- pagaminta su meile“ dalyviai vaišino blyneliais, be galo skania obuoliene, natūraliomis obuolių sultimis ar kompotu. O komfortišką ir saugų važiavimą užtikrino policijos pareigūnai.

                                                   Daugų Vlado Mirono gimnazijos informacija

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos