Gamtos ir tiksliųjų mokslų savaitė Alovės pagrindinio ugdymo skyriuje

  • Paskelbta: 2019-03-24
  • Kategorija: Renginiai

Kovo 18-22 dienomis Daugų Vlado Mirono gimnazijos  Alovės pagrindinio ugdymo skyriuje gamtos ir tiksliųjų mokslų mokytojai organizavo daug įdomių renginių, skirtų  Žemės dienai. Biologijos, chemijos, fizikos, matematikos, informatikos ir žmogaus saugos pamokų metu mokiniai diskutavo apie bundančią gamtą, gamtos pavojus, ekologines problemas bei jų sprendimo būdus, rengė darbus parodoms: „Apskritimai gamtoje“ ( 5-10 kl.), „Gamta mano akimis“ (5-10 kl.), „Gamtos pavojai“ (5-10 kl.),  „Sveikinimas Žemei“ ( 1-4 kl. ir priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai).

Kovo 20 dieną  7-8 klasių mokinių komanda vyko į Gamtos ir tiksliųjų mokslų viktoriną  Daugų Vlado Mirono gimnazijoje. 

Kovo 22 dieną  Alovės pagrindinio ugdymo skyriuje vyko Gamtos ir tiksliųjų mokslų viktorina „Gamtos vartus atvėrus“ , kurioje dalyvavo 5-10 klasių mokiniai.

Į komandas susibūrę vaikai  savo kūrybinius sugebėjimus pademonstravo ne tik prasminguose  prisistatymuose, bet ir  geometrinių figūrų pranašystės užduotyje  bei  dainų apie gamtą  pynėje, o gamtamokslines ir tiksliųjų mokslų  žinias panaudojo atsakinėdami į klausimus, atpažindami vaistažoles, skaičiuodami trikampius bei dėliodami sakinius iš išbarstytų žodžių.

Vertinimo komisija - skyriaus vedėja  Loreta Alksninienė,  dailės mokytoja  Giedrė Šiugždinienė ir istorijos mokytoja Laimutė Leonienė - suskaičiavusi  rezultatus  viktorinos dalyvius apdovanojo diplomais, atminimo bei saldžiomis  dovanėlėmis.

Tai buvo puiki proga pagalvoti, ką kiekvienas iš mūsų galime padaryti, kad ne tik dabar, bet ir ateityje būtų gera gyventi ir žmonėms, ir visai gyvajai gamtai. Užtenka mažų žingsnelių: palikti šiukšles tik tam skirtoje vietoje, jas atsakingai rūšiuoti, daugiau keliauti pėsčiomis ar dviračiais, išjungti nereikalingus elektros prietaisus, tausoti vandenį, įkelti inkilą ar pasodinti medį…

Saugokime gamtą, juk ji -  puikus mokymosi ir kūrybos laukas, erdvė augti ir tobulėti. 

Skyriaus informacija

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos