Sėkmingi startai Nemunaityje

• Paskelbė :
  • Paskelbta: 2009-10-20
  • Kategorija: Renginiai

Praėjusį penktadienį geriausi mokyklos bėgikai dalyvavo rajono rudens kroso varžybose Nemunaityje. Nors oras nelepino ir buvo žvarbu, visi buvo geros nuotaikos ir pasiryžę siekti kuo geresnių rezultatų. Tuo įsitikinome iškart prasidėjus varžyboms. Jau po pirmųjų bėgimų rajono čempione tapo 6b klasės mokinė Simona Ogilbaitė, o bronzos medalį iškovojo tos pačio klasės mokinys Justas Grincevičius. Ir čia buvo tik pradžia. 1000m bėgime nugalėjo 11a klasės mokinė Kristina Gudaitytė, o 2000m distancijoje nepralenkiamas buvo jau 11b klasės mokinys Laurynas Mikailionis. Sidabro medalius savo grupėse iškovojo: Rokas Puzonas 7b kl., Gabrielė Krimisieraitė 8b kl., Ingrida Vaitkevičiūtė 9b kl., Rytis Mačionis 11a kl.

Po tokių pasirodymų mūsų mokykla tapo 2009 m. Alytaus rajono rudens kroso komanda nugalėtoja. Savo artimiausią varžovę Butrimonių vidurinę mokyklą aplenkėme daugiau nei trisdešimčia taškų.