Tarptautinio kalėdinio atviruko konkurso atgarsiai

  • Paskelbė : Jurga Diksienė
  • Paskelbta: 2020-12-06
  • Kategorija: Pranešimai

Šventine tradicija jau tapusio tarptautinio mokinių kūrybinių darbų konkurso „Kalėdinis atvirukas“ pašte – 764 originalūs mokinių darbeliai ir iš Lietuvos, ir iš užsienio:
Maskvos Jurgio Baltrušaičio vidurinės mokyklos (Rusija); Lituanistinės mokyklos „Rytas“ (Norvegija);
Gedimino Lituanistinės mokyklos  (JAV); Škotijos lietuviškos mokyklos (Škotija, Jungtinė Karalystė);
Lietuvių mokyklos Vašingtone (JAV); Kaliningrado  4 vidurinės mokyklos (Rusija); Kaliningrado  licėjaus Nr. 35 (Rusija); Lituanistinės mokyklos „Saulės zuikučiai“ (Airija); Vidugirių pagrindinės mokyklos (Lenkija, Punskas); Drameno lituanistinės mokyklos (Norvegija); „Rasos“ lituanistinės mokyklos (JAV);
Seinų lietuvių „Žiburio“ mokyklos (Lenkija); Lituanistinės mokyklos „Lietuvėlė“ (JAV); Islandijos lituanistinės mokyklos; Pskovo dailės mokyklos (Rusija); Rimdžiūnų vidurinės mokyklos.

Labai smagu, kad šiame konkurse dalyvauja ir mūsų gimnazijos mokiniai, tik nuotolinis mokymas suretino gretas. Mokiniai šv. Kalėdas vaizduoja streotipiškai, dažnai piešdami tik paprastą eglę arba kokį herojų iš „Simpsonų“. Šioje parodome mes  pamatysime originaliausius kalėdinius atvirukus iš viso pasaulio. Patys geriausi mokinių darbai pateko į finalinę parodą, tačiau visi dalyvavę mokiniai bus apdovanoti Padėkos raštais.  Parodos atidarymas bus virtualus per ZOOM platformą gruodžio 11 dieną. Lauksime patikslinto parodos atidarymo laiko!

Parodos nuoroda: https://photos.google.com/share/AF1QipNJlhwT2Yg4zYrXD5jyfzSTJZNeMkub0QuLtQjh1WPR7TOsRUaEm90NC4DfIgHjyA?key=VjAtXzFYaVQxQmkyaVFwbG1EUkhQNW5NeEZUMElR

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos