Mokytojų veikla per mokinių rudens atostogas

  • Paskelbė : Jurga Diksienė
  • Paskelbta: 2019-10-31
  • Kategorija: Aktualijos

Per mokinių rudens atostogas Daugų Vlado Mirono gimnazijos mokytojai aplankė Kauno IX forto muziejų, kuriame susipažino su naujomis ekspozicijomis bei edukacijomis. O kitą mokinių atostogų dieną dalyvavo seminare apie socialines mokinių kompetencijas.

Gimnazijos mokytojai jau ne vienerius metus dalyvauja įvairiuose seminaruose bei mokymuose, kuriuose atskleidžiama socialinio emocinio ugdymo svarba.

Gimnazijoje buvo įgyvendinta ne viena prevencinė programa, skatinanti mokinių emocinę ūgtį, mažinanti patyčių paplitimą mokykloje. Jau nuo praėjusių metų pavasario įgyvendinama Lions Quest programos „Antras žingsnis“ ir „Paauglystės kryžkelės“, „Raktai į sėkmę“.

Kodėl svarbu kalbėti apie socialinį emocinį vaikų ugdymą, apie jo teigiamą  įtaką vaikų psichikos sveikatai? Greičiausiai todėl, kad sėkmę mokykloje lemia ne tik vaiko žinios ar ankstyvi skaitymo įgūdžiai, bet ir emociniai bei socialiniai įgūdžiai (savęs ir savo jausmų suvokimas, pažinimas, kitų žmonių emocijų pajautimas ir atpažinimas).

Per mokinių rudens atostogas gilindami savo kompetencijas mokytojai dalyvavo seminare „Socialinių emocijų kompetencijų ugdymas skatinant asmeninę mokinio ūgtį“. Seminarą vedė Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos direktorė Reda Kunickienė.

Seminaras buvo naudingas ir įdomus. Lektorė akcentavo, kad būtina padėti vaikui pažinti savo ir šalia esančio jausmus bei išgyvenimus. O pedagogus supažindino su metodais, būdais, kurie ugdo jautrią, empatišką ir savimi pasitikinčią asmenybę.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos