Kalėdinis vaikų šakių turnyras

• Paskelbė :
  • Paskelbta: 2015-12-28
  • Kategorija: Renginiai

Paskutinę dieną prieš žiemos atostogas Daugų Vlado Mirono gimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo kalėdiniame vaikų šaškių turnyre. Jį organizavo Daugų miesto bendruomenės visuomeninė organizacija Daugų kraštas ir šaškių treneris bei teisėjas Juozas Židžiūnas.

Mergaičių grupėje III vietą laimėjo 2a klasės mokinė Akvilė Mikailionytė, II vietą iškovojo 1b klasės mokinė Emilija Dulytė, I vietą laimėjo 2a klasės mokinė Kotryna Dabravolskaitė.

Berniukų grupėje III vieta teko Gabrieliui Arbačiauskui (2a), II vietą laimėjo Tomas Zenevičius (2a), o pirmą vietą iškovojo 1a klasės mokinys Ignas Ogilba.

Varžybų dalyviai ir nugalėtojai apdovanoti medaliais bei prizais. Tai pirmos varžybos, kurios organizuotos iš sporto rėmimo programos ,,Sportuojanti šeima - darni šeima", kurią finansuoja Alytaus rajono savivaldybė. Pavasarį organizuosime šeimų šaškių varžybas.