Rajoninės keturkovės varžybos

• Paskelbė :
  • Paskelbta: 2015-06-06
  • Kategorija: Renginiai

Gimnazijos sportininkai šauniai užbaigė mokslo metus! Simne vykusiose lengvosios atletikos keturkovės varžybose puikiai pasirodė tiek mergaičių, tiek berniukų komandos. Dalyviai bėgo 60 m, 500 m mergaitės ir 800 m berniukai. Visi šoko į tolį bei metė kamuoliuką.

Mūsų gimnazijos mergaičių rinktinė tapo Alytaus rajono keturkovės čempione! Berniukų komanda laimėjo garbingą antra vietą.

Asmeninėje įskaitoje nugalėtojų vardus iškovojo Angelė Goštautaitė, Danguolė Tribandytė, Žydrūnas Žilinskas. Antrą vietą laimėjo Gabija Gudaitytė, Indrė Bobnytė, trečią - Mindaugas Degutis. Susumavus visų rungčių rezultatus Angelė Goštautaitė tapo absoliučia rajono čempione! Be minėtų mokinių gimnazijos garbę gynė: Paulina Zenevičiūtė, Akopdžanjanas Eduardas, Dirsė Ernestas, Kazlauskas Tomas, Kurapka Elijus, Kilmonis Karolis.

Sveikiname visus ir linkime smagios vasaros.