• Paskelbė :
  • Paskelbta: 2015-02-14
  • Kategorija: Renginiai

Gimnazijos mažieji Valstybės atkūrino dieną paminėjo žaisdami šaškėmis

Vasario 11 dieną Daugų Vlado Mirono gimnazijoje vyko vaikų šaškių varžybos, skirtos Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti. Varžybose dalyvavo 1 - 5 klasių mokiniai. Varžybas organizavo pailgintos grupės vadovė Vilija Sakalauskienė ir šaškių treneris bei teisėjas Juozas Židžiūnas.

B grupėje I vieta - Klaudija Senūtaitė (4a), II vieta - Rugilė Sabaitytė (3a), III vieta - Gabrielis Arbačiauskas (1a).

Varžybų dalyviai ir nugalėtojai buvo apdovanoti naujienų portalo alytausgidas.lt medaliais, bei Daugų miesto bendruomenės visuomeninės organizacijos ,,Daugų kraštas" diplomais.

Sveikiname varžybų nugalėtojus.A grupėje I vietą iškovojo Vilius Miliauskas (5a),II vietą laimėjo Pijus Mikailionis (5a),III vietą laimėjo Meida Muzikevičiūtė (4a).