Sėkminga mokyklos irkluotojų sezono pradžia

• Paskelbė :
  • Paskelbta: 2010-05-12
  • Kategorija: Renginiai

Atšilus orams, prasidėjo irklavimo sezonas. Norime pasidžiaugti gerais mokyklos baidarių irkluotojų rezultatais.

Šį savaitgalį, gegužės 08-09 dienomis, šeši Daugų Vlado Mirono vidurinės mokyklos moksleiviai - A. Kavaliauskaitė, R. Puzonas, E. Tyrylis, P. Grikšas, S. Maldonis ir L. Mikailionis dalyvavo Lietuvos baidarių-kanojų irklavimo moksleivių pirmenybėse, kurios vyko Šiauliuose.

Iš šių varžybų jie parsivežė penkis medalius – keturius aukso ir vieną sidabro. 500 m. distancijoje Arina Kavaliauskaitė ir Rokas Puzonas ( 7 b kl. ) tapo nugalėtojais, o dviviete baidare tą pačią distanciją Simonas Maldonis( 11 b kl.), irklavęs su visaginiečiu, įveikė ir iškovojo trečiąją vietą.

Žiūrovo akiai maloniausia buvo stebėti 200 metrųbaidarių kovą. Šioje kovoje nepraliankiamibuvo Arina Kavaliauskaitė ir Rokas Puzonas. Jietapo Lietuvos moksleivių čempionais. Linkime visiems sportininkams ir toliau taip gerai irkluoti. Linkime pergalių...